media life .name
» » У Яни Микитин – срібло та бронза на всеукраїнському юнацькому турнірі з тенісу

У Яни Микитин – срібло та бронза на всеукраїнському юнацькому турнірі з тенісу

З 4 по 10 січня 2016 року у Києві відбувся всеукраїнський юнацький турнір з тенісу серед дітей до 12 років «Кубок Меридіану». Участь у турнірі брали юні тенісисти з усіх регіонів нашої держави, оскільки за своїм рангом ці змагання відносяться до категорії «А» і прирівнюються до Чемпіонату України.

Вихованка відділення тенісу Трускавецького дитячо-юнацького спортивного клубу «Спортовець» Микитин Яна двічі стала призеркою цих престижних змагань.

В особистому заліку трускавчанка дійшла до півфіналу, де, програвши Черноморській Софії ( м. Київ), зайняла ІІІ місце. Переможцем в особистому розряді серед дівчат до 12 років стала Соболева Анастасія (м. Дніпропетровськ).
    У парному розряді серед дівчат дует Микитин Яна (м. Трускавець) та Скорупська Анастасія (м. Львів) вибороли ІІ місце та срібні медалі, поступившись у фінальному поєдинку Зейналовій Сабіні (м. Київ) та Соболевій Анастасії (м. Дніпропетровськ).
    Підготував призерку всеукраїнських змагань тренер відділення тенісу Трускавецького ДЮСК «Спортовець» Ігор Микитин.

11 січня 2016 року у спортивно-оздоровчому комплексі Трускавецького ДЮСК «Спортовець» проведено матчеву зустріч трускавецьких тенісистів з київською командою школи тенісу «ІМПУЛЬС» (тренер Бурлакова Тетяна).