media life .name
» » Кращих спортсменів та спортивні команди міста Дрогобича відзначили нагородами.
» » Кращих спортсменів та спортивні команди міста Дрогобича відзначили нагородами.

    Кращих спортсменів та спортивні команди міста Дрогобича відзначили нагородами.


    У Дрогобичі, в Народному домі імені Івана Франка, було проведено вечір Спортивної слави, у ході якого у чотирьох номінаціях відзначили кращих спортсменів за результатами 2018 року. Порадіти за спортсменів-дрогобичан зібралося в залі чимало.
    Кращих спортсменів та спортивні команди міста Дрогобича відзначили нагородами.
    Привітали кращих спортсменів Дрогобича міський голова Тарас Кучма та депутат Львівської обласної ради Андрій Ковч.
    Тарас Кучма наголосив, що наші спортсмени — це гордість міста і тому виконавчі органи влади намагатимуться робити все, аби підтримка спорту на місцевому рівні ставала щоразу більшою.

    Кращих спортсменів та спортивні команди міста Дрогобича відзначили нагородами.
    Відтак міський очільник відзначив грамотами кращих спортсменів міста та висловив подяку їх тренерам.
    Кращих спортсменів та спортивні команди міста Дрогобича відзначили нагородами.
    У номінації «Кращі спортсмени міста Дрогобича 2018 року» відзначили:
    - Андрія Лагуша, чемпіона Європи з гирьового спорту в особистому заліку (м.Ольштин, Польща), тренер Роман Кушнір;
    - Мар’яна Гуржія, чемпіона Світу з рукопашного бою (м.Дальсфен, Нідерланди), бронзового призера чемпіонату Європи з кікбоксингу (м.Мерібар, Словенія), тренер Андрій Шевчук;
    - Мар’яну Шостак, членкиню національної збірної команди України з легкої атлетики, кандидатку в олімпійську збірну команду України (400 метрів з бар'єрами) учасницю чемпіонату Світу з легкої атлетики серед юнірів (м.Тампер), тренер Галина Кондрацька;
    - Івана Фідика, дворазового чемпіона Світу з шашок в категорії людей з проблемами зору (Болгарія), дворазового чемпіона Європи (Польща),тренер Іван Ільницький;
    - Олега Мазурика, бронзового призера Чемпіонату Європи серед юніорів зі стрибків на акробатичній доріжці (м.Баку, Азербайджан), тренер Роман Веклюк;
    - Юлію Пилип'як та Олександру-Марію Табачинську, Майстрів спорту міжнародного класу, срібних призерок кубку Світу зі спортивної акробатики(м.Пуурс, Бельгія), тренер-викладач Дрогобицької ДЮСШ Жанна Жгута та Оксана Жгута, хореограф Сергій Дмітрієв;
    - Дмитра Котляра, переможця Міжнародного турніру з ушу (м.Денфен, Китай), тренер Оксана Сотрихіна;
    - Андрія Дубового, чемпіона Європи з хортингу (м.Трускавець), тренер Денис Іваницький.
    У номінації «Спортсмен 2018 року» переможцями визнано:
    - Юліана Салія, Чемпіона України з Бойового гопака, тренер Давид Новза-Федюк;
    - Марію Ямельницьку, срібну призерку чемпіонату України з велоспорту, тренери Анастасія Дуб та Володимир Савчин;
    - Андрія Тесака, чемпіона України з боксу у ваговій категорії 64 кг., тренер Олександр Красуля;
    - Андрія Герляка, учасника Чемпіонату України зі змішаних єдиноборств, тренер Степан Щудло;
    - Івана Романяка, бронзового призера Чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенні (м.Суми), тренери Роман Федорищак та Богдан Романяк;
    - Семена Фаля, чемпіона України з хортингу, тренер Денис Іваницький;
    - Євгенію Жгуту - Чемпіонку України серед юнаків зі стрибків на акробатичній доріжці,(м.Кам`янське), переможницю міжнародних змагань « Pod Wawelem» зі стрибків на акробатичній доріжці (м.Краків, Польща), членкиню національної збірної юнацької команди України, тренер Оксана Жгута;
    - Сергія Овчаренко – чемпіона України серед дорослих, призера фіналу Кубку України з ушу, тренер Оксана Сотрихіна;
    - Давида Новза-Федюка, Чемпіона України з Бойового Гопака;
    - Мар’яну Дьорку, срібну призерку Чемпіонату України з пауерліфтингу серед юнаків та дівчат (м.Коломия), тренер Роман Кушнір;
    - Сергія Щудло, срібного призеро Чемпіонату України з таеквондо, тренер Віталій Шкраба (м.Київ);
    - Дениса Горшеньова – призера Чемпіонату Львівської області, учасника Чемпіонату України з кіокушинкай карате, тренер Олександр Золочевський;
    - Олександра Войтовича – призера міжнародного турніру «Львів-Опен» з кікбоксингу, тренер Наталія Старух;
    - Максима Строгана, Тараса Орищака, Назара-Михайла Стеціва, Ростислава Стеціва — чемпіонів України серед юнаків зі спортивної акробатики (м.Вінниця), членів національної збірної юнацької команди України, тренер Оксана Жгута та Жанна Жгута;
    У номінації «Спортивна надія року» відзначили таких спортсменів:
    Кращих спортсменів та спортивні команди міста Дрогобича відзначили нагородами.
    - Анну-Марію Вагілу, Чемпіонку України серед юніорів зі стрибків на акробатичній доріжці (м.Генічеськ); Переможницю Міжнародних змагання « Pod Wawelem» зі стрибків на акробатичній доріжці (м.Краків, Польща), тренер Тетяна Вагіла;
    - Остапа Тершака, чемпіона України з рукопашного бою серед школярів, тренер Андрій Шевчук;
    - Вікторію Кондратюк, чемпіонку Львівської області з шахів, тренер Олександр Соловйов;
    - Віталію Мусурак – бронзову призерку Чемпіонату Львівської області з легкої атлетики, тренер Роман Саврун;
    - Софію Оліярник, чемпіонку Львівської області з плавання, тренер Наталя Логин;
    - Софію Паньків, учасницю численних міжнародних змагань, чемпіонку області та Володарку Кубку Дрогобиччини з настільного тенісу, Тренер Петро Ярошко;
    - Остапа Нанівськаго та Олега Стевчака — кращих гравців юнацької баскетбольної команди ДЮСШ 2003-2004 років народження, учасників фінальної частини Чемпіонату України з баскетболу, тренери Сергій Самойлик та Микола Кулинич;
    - Володимира Піряника — кращого гравеця міжнародного турніру з міні-футболу, тренер Дмитро Курп’як;
    - Кирила Виноградова – чемпіона України з кікбоксингу, тренер Наталія Старух;
    - Григорія Амбіцького – чемпіона області з плавання, тренер Наталія Станович;
    - Максима Кузьмич — чемпіона України з ушу серед дітей та юніорів, тренер Оксана Сотрихіна;
    У номінації «Спортивна команда року» відзначили:
    - Муніципальну футбольну команду «ГАЛИЧИНА», учасники першості області з футболу, — капітан Андрій Сенів;
    - Баскетбольну команду «СОЛЕВАРИ», учасники чемпіонату Львівської області з баскетболу, капітан — Антон Мальченко;
    - Хокейну команду «Еней», учасники чемпіонату Львівщини з хокею з шайбою, капітан — Олег Кобрин.
    Кращих спортсменів та спортивні команди міста Дрогобича відзначили нагородами.
    Кращих спортсменів та спортивні команди міста Дрогобича відзначили нагородами.

    Схожі новини
  • Бронзовим призером чемпіонату світу з ушу став дрогобичанин Андрій Фегецин
  • Від 8 до14 тис. грн. одноразовoї стипендії отримають провідні спортсмени ...
  • Вітаємо чемпіона світу з шахів Івана Фідика
  • Трускавчани взяли срібло на чемпіонатах області з баскетболу та боксу
  • Бронзові нагороди дрогобицьких акробатів
  • Loading...
    Додати коментар
    Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вставка лінкуВставка захищеного лінку Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

    Заборонено використовувати ненормативну лексику, ображати інших користувачів даного сайту, активні посилання на сторонні сайти, реклама в коментарях.

Кращих спортсменів та спортивні команди міста Дрогобича відзначили нагородами.


У Дрогобичі, в Народному домі імені Івана Франка, було проведено вечір Спортивної слави, у ході якого у чотирьох номінаціях відзначили кращих спортсменів за результатами 2018 року. Порадіти за спортсменів-дрогобичан зібралося в залі чимало.
Кращих спортсменів та спортивні команди міста Дрогобича відзначили нагородами.
Привітали кращих спортсменів Дрогобича міський голова Тарас Кучма та депутат Львівської обласної ради Андрій Ковч.
Тарас Кучма наголосив, що наші спортсмени — це гордість міста і тому виконавчі органи влади намагатимуться робити все, аби підтримка спорту на місцевому рівні ставала щоразу більшою.

Кращих спортсменів та спортивні команди міста Дрогобича відзначили нагородами.
Відтак міський очільник відзначив грамотами кращих спортсменів міста та висловив подяку їх тренерам.
Кращих спортсменів та спортивні команди міста Дрогобича відзначили нагородами.
У номінації «Кращі спортсмени міста Дрогобича 2018 року» відзначили:
- Андрія Лагуша, чемпіона Європи з гирьового спорту в особистому заліку (м.Ольштин, Польща), тренер Роман Кушнір;
- Мар’яна Гуржія, чемпіона Світу з рукопашного бою (м.Дальсфен, Нідерланди), бронзового призера чемпіонату Європи з кікбоксингу (м.Мерібар, Словенія), тренер Андрій Шевчук;
- Мар’яну Шостак, членкиню національної збірної команди України з легкої атлетики, кандидатку в олімпійську збірну команду України (400 метрів з бар'єрами) учасницю чемпіонату Світу з легкої атлетики серед юнірів (м.Тампер), тренер Галина Кондрацька;
- Івана Фідика, дворазового чемпіона Світу з шашок в категорії людей з проблемами зору (Болгарія), дворазового чемпіона Європи (Польща),тренер Іван Ільницький;
- Олега Мазурика, бронзового призера Чемпіонату Європи серед юніорів зі стрибків на акробатичній доріжці (м.Баку, Азербайджан), тренер Роман Веклюк;
- Юлію Пилип'як та Олександру-Марію Табачинську, Майстрів спорту міжнародного класу, срібних призерок кубку Світу зі спортивної акробатики(м.Пуурс, Бельгія), тренер-викладач Дрогобицької ДЮСШ Жанна Жгута та Оксана Жгута, хореограф Сергій Дмітрієв;
- Дмитра Котляра, переможця Міжнародного турніру з ушу (м.Денфен, Китай), тренер Оксана Сотрихіна;
- Андрія Дубового, чемпіона Європи з хортингу (м.Трускавець), тренер Денис Іваницький.
У номінації «Спортсмен 2018 року» переможцями визнано:
- Юліана Салія, Чемпіона України з Бойового гопака, тренер Давид Новза-Федюк;
- Марію Ямельницьку, срібну призерку чемпіонату України з велоспорту, тренери Анастасія Дуб та Володимир Савчин;
- Андрія Тесака, чемпіона України з боксу у ваговій категорії 64 кг., тренер Олександр Красуля;
- Андрія Герляка, учасника Чемпіонату України зі змішаних єдиноборств, тренер Степан Щудло;
- Івана Романяка, бронзового призера Чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенні (м.Суми), тренери Роман Федорищак та Богдан Романяк;
- Семена Фаля, чемпіона України з хортингу, тренер Денис Іваницький;
- Євгенію Жгуту - Чемпіонку України серед юнаків зі стрибків на акробатичній доріжці,(м.Кам`янське), переможницю міжнародних змагань « Pod Wawelem» зі стрибків на акробатичній доріжці (м.Краків, Польща), членкиню національної збірної юнацької команди України, тренер Оксана Жгута;
- Сергія Овчаренко – чемпіона України серед дорослих, призера фіналу Кубку України з ушу, тренер Оксана Сотрихіна;
- Давида Новза-Федюка, Чемпіона України з Бойового Гопака;
- Мар’яну Дьорку, срібну призерку Чемпіонату України з пауерліфтингу серед юнаків та дівчат (м.Коломия), тренер Роман Кушнір;
- Сергія Щудло, срібного призеро Чемпіонату України з таеквондо, тренер Віталій Шкраба (м.Київ);
- Дениса Горшеньова – призера Чемпіонату Львівської області, учасника Чемпіонату України з кіокушинкай карате, тренер Олександр Золочевський;
- Олександра Войтовича – призера міжнародного турніру «Львів-Опен» з кікбоксингу, тренер Наталія Старух;
- Максима Строгана, Тараса Орищака, Назара-Михайла Стеціва, Ростислава Стеціва — чемпіонів України серед юнаків зі спортивної акробатики (м.Вінниця), членів національної збірної юнацької команди України, тренер Оксана Жгута та Жанна Жгута;
У номінації «Спортивна надія року» відзначили таких спортсменів:
Кращих спортсменів та спортивні команди міста Дрогобича відзначили нагородами.
- Анну-Марію Вагілу, Чемпіонку України серед юніорів зі стрибків на акробатичній доріжці (м.Генічеськ); Переможницю Міжнародних змагання « Pod Wawelem» зі стрибків на акробатичній доріжці (м.Краків, Польща), тренер Тетяна Вагіла;
- Остапа Тершака, чемпіона України з рукопашного бою серед школярів, тренер Андрій Шевчук;
- Вікторію Кондратюк, чемпіонку Львівської області з шахів, тренер Олександр Соловйов;
- Віталію Мусурак – бронзову призерку Чемпіонату Львівської області з легкої атлетики, тренер Роман Саврун;
- Софію Оліярник, чемпіонку Львівської області з плавання, тренер Наталя Логин;
- Софію Паньків, учасницю численних міжнародних змагань, чемпіонку області та Володарку Кубку Дрогобиччини з настільного тенісу, Тренер Петро Ярошко;
- Остапа Нанівськаго та Олега Стевчака — кращих гравців юнацької баскетбольної команди ДЮСШ 2003-2004 років народження, учасників фінальної частини Чемпіонату України з баскетболу, тренери Сергій Самойлик та Микола Кулинич;
- Володимира Піряника — кращого гравеця міжнародного турніру з міні-футболу, тренер Дмитро Курп’як;
- Кирила Виноградова – чемпіона України з кікбоксингу, тренер Наталія Старух;
- Григорія Амбіцького – чемпіона області з плавання, тренер Наталія Станович;
- Максима Кузьмич — чемпіона України з ушу серед дітей та юніорів, тренер Оксана Сотрихіна;
У номінації «Спортивна команда року» відзначили:
- Муніципальну футбольну команду «ГАЛИЧИНА», учасники першості області з футболу, — капітан Андрій Сенів;
- Баскетбольну команду «СОЛЕВАРИ», учасники чемпіонату Львівської області з баскетболу, капітан — Антон Мальченко;
- Хокейну команду «Еней», учасники чемпіонату Львівщини з хокею з шайбою, капітан — Олег Кобрин.
Кращих спортсменів та спортивні команди міста Дрогобича відзначили нагородами.
Кращих спортсменів та спортивні команди міста Дрогобича відзначили нагородами.

Схожі новини
  • Бронзовим призером чемпіонату світу з ушу став дрогобичанин Андрій Фегецин
  • Від 8 до14 тис. грн. одноразовoї стипендії отримають провідні спортсмени ...
  • Вітаємо чемпіона світу з шахів Івана Фідика
  • Трускавчани взяли срібло на чемпіонатах області з баскетболу та боксу
  • Бронзові нагороди дрогобицьких акробатів
  • Loading...
    Додати коментар
    Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вставка лінкуВставка захищеного лінку Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

    Заборонено використовувати ненормативну лексику, ображати інших користувачів даного сайту, активні посилання на сторонні сайти, реклама в коментарях.